מה זה ארגון קשר?
ארגון קשר הוקם בחודש אייר תשס”ג על ידי מספר צעירים שחשו את הצורך לעזור לבני ובנות המגזר הדתי למצוא את שאהבה נפשם. הארגון החל את דרכו באזור המרכז, בשיתוף לשכת רב הקמפוס של אוניברסיטת בר אילן, וכיום הוא פועל בשבעה סניפים ברחבי הארץ.

המטרה:
כפי שכולנו יודעים, תקופת הרווקות מאופיינת באתגרים רבים מספור. ההתמודדות עם עולם הדייטים מלווה בתחושות רבות של תקווה, התרגשות ולעיתים קרובות גם אכזבה. לעיתים מחלחלת גם תחושה של ייאוש, כאשר החודשים עוברים וההצעות מבוששות לבא. מטרתו של הארגון היא להרחיב את היקף ההצעות, ובכך בעז”ה לעזור להם למצוא את זיווגם.
איך יוצרים הצעות?
לכולנו יש חברים וחברות שאנחנו רוצים לעזור להם. אבל איך נמצא להם הצעות?
הרי אתה מכיר בעיקר בנים, ואת מכירה בעיקר בנות. אלא שאם תשבו מסביב לאותו שולחן, ותספרו על החברים והחברות, ייתכן בהחלט שתמצאו התאמות מעניינות.
השיטה:
את ואתה הופכים ל”מקשרים”. פעם בחודש מתכנסים המקשרים והמקשרות, למפגש בו יושבים סביב שולחנות ומנסים למצוא התאמות. אתה מספר על חבר, ואת חושבת על חברה שעשויה להתאים לבחור. את מספרת על חברה, ואתה חושב על חבר שעשוי להתאים לבחורה.
מצאתם התאמה מעניינת? דברו עם המועמדים, העבירו טלפונים ואחלו להם הצלחה.
ארגון קשר הוא ארגון של “מקשרים” ו”מקשרות”
כל אחד ואחת יכולים להיות מקשרים. הסטטוס האישי והגיל אינם משחקים תפקיד.
רווק או נשוי, בת 18 או בן 70, בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום השידוכים או שדכן חובב.
גם אם מעולם לא התעסקת בזה, אבל ברור לך שהמטרה מאוד חשובה, מקומך איתנו!
איך בונים מאגר?
ארגנו לעצמכם רשימה של לפחות 10 חברים ו/או חברות שאתם רוצים לדאוג להם. הם יכולים להיות חברים, אחים, שכנים, קולגות ועוד. בעצם, כל מי שתרצו לעזור לו/לה למצוא את זיווגו/ה.
רווק/ה בעצמך? את/ה חלק מהמאגר שלך. מומלץ שהמאגר יהיה כתוב בצורה מסודרת, אפילו בראשי פרקים, על מנת שתדעו לספר על חבריכם את הפרטים החשובים. לדוגמה: גיל, תכונות אופי, רמה דתית, מה מחפש/ת וכו’. לרשות המקשרים עומד טופס שנוצר לאחרונה על ידי מקשרים וותיקים, הניתן למילוי על ידי המקשר/ת או על ידי המועמד/ת.
היכן המפגשים מתקיימים ומתי?
המפגשים נערכים בממוצע פעם בחודש, כאשר לכל סניף מועד פעילות שונה. לקראת כל מפגש, נשלח מייל לרשימת התפוצה על פי החלוקה לסניפים.

מה עוד נותר לעשות?
– למלא רשימת מכרים רווקים, ולהגיע.
– לעניין אנשים נוספים שיצטרפו לארגון קשר ויגיעו למפגשים.

Click on here for Facebook event.

Comments are closed.